1818181 1818181
  • 12-02-2020
  • Mathematics
contestada

Gabby bought 4 pens and 5 pens for 6.71. Find the cost

Respuesta :

Karinaalba Karinaalba
  • 12-02-2020

how much was the 4 pens for?

Answer Link

Otras preguntas

Use a model to divide 1/9 divided by 2
which of the following types of organelles are most important in providing a cell with energy? A. vacuoles B. cell membranes C. mitochondria D. nuclei
Like the Phoenicians, the Lydians became known for __________________________. a. herding c. trading b. farming d. mining
3 examples in which friction is useful
in order to lose 12 pounds your friend wants to fast for a week you don't think it's a good idea which of the following statements best explains why she should
________ of secondhand smoke can be harmful. a. Even low levels b. Only high levels c. Neither of the above d. Both A and B
what is the difference between medical digestion and chemical digestion in your mouth
What type of vegetation is not frequently found in the tundra? a. mosses b. shrubs c. lichens d. trees
Select all that apply. A subordinate clause may be introduced by _____. prepositional phrase relative pronoun subordinate conjunction verbal coordinate conjunct
Economic growth is a _____ in the nation's production of goods and services. one-time increase continual increase continual decrease