tendaddiellywo
tendaddiellywo tendaddiellywo
  • 12-10-2016
  • Mathematics
contestada

If six orange cost 534 how much one orange cost

Respuesta :

highskye1
highskye1 highskye1
  • 12-10-2016
assuming you meant $5.34 the answer would be 0.84 cents per orange
Answer Link

Otras preguntas

Describe a large water cycle that takes a long time to complete.​
What is Soviet Union. when and why was it formed?plz help​
People's movements between places is called _____________________.
Describe the nutritional adaptations found in protists.
why water molecules remain associated in liquid water​
how do u make money young
Which of the following is an example of self-directed learning? The answer is reading informative articles about computers
Describe the birth and death rates of this population
Match each disease to the correct pathogen type Fungus Virus Protist Cold Athlete's Foot Giardia
Locust Software sells computer training packages to its business customers at a price of $102. The cost of production (in present value terms) is $96. Locust se