workoffschool35 workoffschool35
  • 12-01-2021
  • Mathematics
contestada

what is the unit price?

what is the unit price class=

Respuesta :

yooooho3 yooooho3
  • 12-01-2021

Answer:

18

Step-by-step explanation:

i just know the answer hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

when writing a research paper what is the correct order of the following?? synthesize categorize draft organize
By the end of Mercutio's speech about Queen Mab, how do readers imagine her? A. as adorable but tricky B. as romantic but fickle C. as frightening and evil
A package of ground beef costs $6.98. The price per pound is $3.86. How many pounds of ground beef are in the package? Round to the nearest hundredth.A. .27 B.
The government of Iran can be classified as a theocracy. Which statement provides the best definition of theocracy? A) A government ruled by a wealthy, upper cl
Anti federalist in a sentence
How do scientist know that seismic waves can be either compressional or transverse
what was the first full sized book Gutenburg printed?
If angle 1 and angle 2 form a linear pair and m angle 1 = 72°, find m angle 2. a. 18° c. 144° b. 72° d. 108°
Find the volume of the prism.CmCm
What is 1.83 repeating as a fraction?