justicemjohnson1483 justicemjohnson1483
  • 12-02-2021
  • Mathematics
contestada

Frui o rama sells dried pineapple for per ounce magd spent a total of 2.65 on pineapple how many ounces did she buy

Respuesta :

orinpurple
orinpurple orinpurple
  • 12-02-2021

Answer:we need more info

Step-by-step explanation:how much does it cost per pound?

Answer Link

Otras preguntas

why do you use the expression a la
Round 3387 to the nearest hundred
five less than six times a number
Which development in technology led to new scientific research about possible ways to restore populations of endangered species? A. Cloning technology B. Gene e
The difference of the number of grades and the number of degrees of the same angle is 16. Find the number of degrees and grades of the angle.​
Please help me solve this problem
Please help me I will appreciate it!
Write the equation of a line that goes through (8,-3) Horizontal line- Vertical line- I actually need help please explain not just answers. Is it just x=8 and y
Inequalities and their graphs plss help I don’t understand how to do it, plss show work on how to solve this problem.
Copy TWO lines from the story that show the sacrifices the Loisels have made.