rubirodzz0880
rubirodzz0880 rubirodzz0880
  • 11-03-2021
  • Mathematics
contestada

Can somebody help me out on this please?

Can somebody help me out on this please class=

Respuesta :

neveen07 neveen07
  • 11-03-2021
I believe it’s C hope this helps:)
Answer Link

Otras preguntas

kelly bought a dozen cupcakes for $30 what is the cost of one cupcake?​
3. picking a red marble from 4 white marbles and 7 green marbles
Reread the following text to view Marguerite’s response to this visit with Mrs. Flowers. I was liked, and what a difference it made. I was respected not as Mrs.
When both quantities in a rate are fractions, what strategy do you use to write the rate as a unit rate? Hint 1. Multiply both quantities by the second quantity
Which deal is better A:75 pencilled first $5.75 or b:100 pencilled for $7.50
NASA uses radar to track as much space junk as possible, but it's estimated that millions of pieces aren't being detected. Why? a. These pieces are too small. b
Solve the following equation for d: D — =7 5
3[(8-2)-5]+7 í need help on this answer
How does line, space, color, form, value, shape create movement, emphasis, variety, balance, pattern, rhythm?
Solve the inequality for u. 48 <8u