HEYYOU144
HEYYOU144 HEYYOU144
  • 12-03-2021
  • Mathematics
contestada

I need the answer ASAP (plz dont give me helpless answer

I need the answer ASAP plz dont give me helpless answer class=

Respuesta :

rja87uxpkt rja87uxpkt
  • 12-03-2021
hey robby! the answer would be 2.1
Answer Link
Bxbyusrah
Bxbyusrah Bxbyusrah
  • 12-03-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Each gallon cost $2.1, so to find the cost of how many gallon you buy you multiply g by 2.1

Answer Link

Otras preguntas

In 13 liters of 18% salty solution we add 402g of salt. What is the concentration of the new mixture?
What is transversal?​
"A little too much body for such a young girl" ( i need help, what can you write about this quote)
10 computer operators can compose 120 pages in 2 hours. How many operators should work, if the same job is to be completed in 30 minutes?
PLEASE HELP!!!!! i give a lot of points!!!!
The sum of 7 and three times a number is at least 13.
Explain how a true acid wave, with a pH below 7.0, can cause the hair to swell.
Help me plzzzzzzzzzzz
How does noise affect a signal?A) It causes the signal to deteriorate.B) It amplifies the signal.C) It allows the signal to travel further.D) It changes the sig
(Please help!) A scientist is studying the population of Cape Fox over four generations to determine if the population is in Hardy-Weinberg Equilibrium. No, th