sandrashonoda sandrashonoda
  • 10-06-2021
  • Computers and Technology
contestada

Summary of how I could use my Video Skills outside of school

Respuesta :

yikeskatie
yikeskatie yikeskatie
  • 10-06-2021

Answer:

u can take videos of your journey

- enjoy the moment (like using videos in snap)

- you can record ur life

hope this helps

Answer Link
advitmehta2010 advitmehta2010
  • 10-06-2021

Answer:

you could make some videos for money

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Terms, Coefficients and constants for 10x+2.
Solve the problem. What is Suppose the cost per ton, y, to build an oil platform of x thousand tons is approximated by f(x) = 112,500 x + 225 the cost per ton f
drag the tiles to the correct boxes to complete the pairs. not all tiles will be used. match the values with the box plots.
Diego bought some raisins and walnuts to make trail mix. Raisins cost $4 a pound and walnuts cost $8 a pound. Diego spent $15 on both ingredients. Decide if eac
help!!differentiate[tex] { {e}^{x} }^{2} log_{10}(2x) [/tex]​
1. Maryam has a coupon for 33% off her entire meal of $232.88. What is the discount? Help!
Find the value of y if x = 174
How did the rise of labor unions shape relations among workers, big business, and government?
When an area produces only enough food to feed the family this is called _____________________ farming. *
what is 75x826 i need help please