contestada

A class is putting ornaments on a Christmas tree.
One box of 30 ornaments cost $6.99. How
much does one ornament cost? (round to the
nearest cent)

Respuesta :

Answer:

each ornament was about 5 cents

Step-by-step explanation:

Hope this helps

May I get Braineist pls

Otras preguntas