madisonj52 madisonj52
  • 12-01-2022
  • Mathematics
contestada

what is $16 divided by 4 pounds and $1 divided by 4 ounces

Respuesta :

jellopuffs
jellopuffs jellopuffs
  • 12-01-2022

Answer:

8.81849049 U.S. dollars / kg

Answer Link
GoldenSloth24
GoldenSloth24 GoldenSloth24
  • 12-01-2022

Answer:

4.25 in total

Step-by-step explanation:

separate it is 4 and 0.25

Answer Link

Otras preguntas

What is fitness when we are discussing evolution?
What kind of opportunities did Athenian citizens have to participate in the democratic process?
according to the Quran, who is responsible for people's actions?
Which factors are always part of linear motion?
Which of the following is not a benefit of using a 2-D map instead of a globe? A. 2-D map is easier to copy than a globe. B. 2-D map is more accurate than a glo
What is the definition of reproach? Question 5 options: to blame someone, or to show that you disapprove of something the person has done or said conceited, to
Calculate the time taken for a snail to speed up from 0.005m/s to 0.01m/s at an acceleration of 0.005m/s
it dont help u messed up u should delete this
frÖee poiɠnts if u legitimately answer and a warning if u dont
1. List three real-life examples of a physical change and justify your answer by explaining why it is physical rather than chemical.a.b.c.2. List three real-lif